PIO ATYA ESTI IMÁJA
Befejezem, Atyám!
Befejezem mára,
minden kegyelmedért legyen örök hála,
tisztelet, dicsőség, imádás, dicséret:
Neked, fölséges Atya, Fiú, Szentlélek!
Áldalak, én Istenem, szentjeiddel áldalak,
mert megadtad létét tegnapnak és mának...
Add, hogy a holnapot szent Neveddel kezdjem,
Uram, én Teremtőm, Megváltóm, Istenem!
Befejezem, Atyám!
Mára befejezem, örök jóságodért,
örök hála legyen!
Adjon hálát érte minden teremtményed,
és bocsásd meg, kérlek, a mi vétkeinket!
Atyám, erre kérlek! Amen.
'Ó, Uram! Múltamat irgalmasságodba,
jelenemet szeretetedbe ajánlom,
jövőmet gondviselésedre bízom!' Amen.
Forrás ~ Internet
Befejezem, Atyám!
Befejezem mára,
minden kegyelmedért legyen örök hála,
tisztelet, dicsőség, imádás, dicséret:
Neked, fölséges Atya, Fiú, Szentlélek!
Áldalak, én Istenem, szentjeiddel áldalak,
mert megadtad létét tegnapnak és mának...
Add, hogy a holnapot szent Neveddel kezdjem,
Uram, én Teremtőm, Megváltóm, Istenem!
Befejezem, Atyám!
Mára befejezem, örök jóságodért,
örök hála legyen!
Adjon hálát érte minden teremtményed,
és bocsásd meg, kérlek, a mi vétkeinket!
Atyám, erre kérlek! Amen.
'Ó, Uram! Múltamat irgalmasságodba,
jelenemet szeretetedbe ajánlom,
jövőmet gondviselésedre bízom!' Amen.
Forrás ~ Internet